Jakie kosmetyki przywrócą jędrność skórze?

Płynący czas odciska piętno na każdym człowieku. Nie jest łatwe zachowanie dziecięcej jędrności i delikatności skóry, gdy czas płynie nieubłaganie. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, które pogłębiając się z wiekiem zmieniają rysy twarzy. Skóra traci sprężystość, staje się bardziej obwisła przez co zmianie ulega kontur twarzy. Naukowcy pracujący dla firmy Oriflame opracowali receptury kremów dla kobiet w każdym wieku
Kobiety w przedziale wiekowym 55+ powinny zapoznać się z kosmetykami Time Reversing Intense, które stworzone ze składników działających na poziomie genetycznym odbudowujących gęstość skóry, zdecydowanie poprawiają jej wygląd i sprawiają, że wygląda młodziej.
Dla cery dojrzałej 45+ stworzono całą serie kosmetyków – Time Reversing, która zapewnia młodszy wygląd nawet o 8lat! Wszystko dzięki zaawansowanemu przeciw starzeniowemu składnikowi odżywczemu, który wzmacnia komórki, odżywia je i odmładza.
Dla skóry 40+ przeznaczone są kosmetyki z serii Royal Velvet. Ich tajemnicą jest wyciąg z czarnego irysa, który wykazuje zbawienne właściwości dla odnowy i regeneracji komórek. Dlatego dzięki kosmetykom z zawartością tego ekstraktu skóra staje się bardziej elastyczna i wygląda młodziej.
Panie w wieku 35+ powinny zainteresować się kosmetykami z linii Ecollagen, które pobudzają komórki macierzyste do produkcji kolagenu dzięki czemu nawet 35% zmarszczek staje się niewidocznych.
Kobiety 25+ uważają, że im ochrona twarzy nie dotyczy. To błąd. Już w tym wieku należy zadbać o odpowiednie nawilżenie, oczyszczenie i regeneracja, by starzenie komórek rozpoczęło się, w miarę jak najpóźniej. Dla tych pań przeznaczone są kosmetyki z serii True Perfection.
Dlatego nie należy zwlekać i jak najszybciej rozpocząć walkę z czasem, najlepiej z firmą Oriflame u boku.

Podobne Wpisy: