Jakich kosmetyków używać, by czuć się świeżo i pewnie?

O higienie intymnej dużo się rozmawia, niestety wiele jest jeszcze takich kobiet, które mimo ciekawości boja się zapytać specjalisty o wskazówki dotyczące pielęgnacji okolic intymnych. Korzystają z porad umieszczonych w czasopismach oraz z informacji w które opływa Internet. Są to najczęstsze źródła z których czerpana jest wiedza na wstydliwe tematy. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że niewłaściwa pielęgnacja może prowadzić do nieprzyjemnych komplikacji znacznie utrudniających codzienne życie. Jednym z nich mogą być infekcje, którym niejednokrotnie towarzyszy nieprzyjemny zapach. Jest to problem niezwykle uciążliwy i powodujący uczucie dyskomfortu.

By odpowiednio i odpowiedzialnie dbać o siebie należy używać środków pielęgnacyjnych o odpowiednim ph. Co to oznacza? Do higieny miejsc intymnych powinniśmy stosować preparaty przeznaczone do pielęgnacji takich miejsc. W żadnym wypadku nie powinny być to mydła ani płyny z zawartością detergentów. Jest to niezwykle istotne, ponieważ takie środki powodują zaburzenie naturalnej bariery ochronnej i zwiększenie podatności na różnego rodzaju infekcje. Konsultantka Oriflame ma w swojej ofercie takie właśnie kosmetyki. Pielęgnujaco-ochronne płyny Feminelle nie tylko łagodzą podrażnienia ale również delikatnie myją i pielęgnują okolice intymne. Właściwy poziom ph nie narusza naturalnej bariery ochronnej dzięki czemu nie zwiększa się ryzyko infekcji. Oprócz tego kosmetyki tej serii mają niezwykle delikatny zapach, który na pewno przypadnie każdemu do gustu.

higiena intymnaTo niezwykłe, że w tak prosty i łatwy sposób można zadbać o swoje zdrowie. I swój komfort, który jest bardzo ważny w każdej sferze życia. Dzięki temu poprawia się samoocena i pewność siebie. Dlatego tez wystarczy zapoznać się z katalogiem Oriflame, by móc zadbać o siebie w sposób łatwy, prosty i przyjemny.

Podobne Wpisy: